MNH ŞAHİN YAPI İNŞ.

SAN. TİC. LTD.

Kalite tecrübe ile doğar. MNH YAPI ile faaliyete geçer.

Aklınızda ki projeyi gerçekleştiremiyor musunuz?

Bize ulaşın

Ücretsiz keşif için bize ulaşın!

HAKKIMIZDA

Amacımız en iyi çözümü sunmak

HAKIMIZDA

 

 

 

1999 Yılında İstanbul'da kurulan ŞAHİN Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, faaliyetlerine proje ve müşavirlik hizmetleri olarak başlamıştır.

 

Proje ve müşavirlik hizmetlerini sürdürdüğü yıllarda, güvenilir, sağlam ve saygın bir yer edinmiştir. 2007 yılında yenilenip MNH YAPI olarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Kazanılan ticari itibar ve tecrübenin desteği ve girişimci ruhla bu dev ve zor sektörde kalite ve servis anlayışı içinde müşterileri ile karşılıklı yararlar sağlayan, çözüm ortağı esasına dayalı çalışma sistemi benimsemiş ve gerçekleştirmiştir.

 

Devam eden bu süreçte, proje ve müşavirlikteki bilgi birikimi ve tecrübesini, modern ekipman ve çalışkan kadrosuyla genişleterek; 2000 yılından bugüne kadar inşaat sektöründe Toplu konut,ağır sanayi inşaat işleri, üst yapı, alt yapı, elektrik şalt sahası, çevre düzenleme işlerinde projelendirme ve anahtar teslimi inşaat işleri ile başarılarına devam etmiştir.

 

MNH Yapı İnşaat, yurt içi ve yurt dışı müteahhitlik hizmetleri alanında müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak uluslarası düzeyde geçerli kalite standartlarında çalışmayı ve bunu sürekli iyileştirme ve geliştirmeyi, çevre sorunlarına karşı duyarlı omayı ve bu konudaki çözümleri desteklemeyi, dürüst, tutarlı ve güvenilir olmayı ilke edinmiştir.

MNH Yapı inşaat; yapılan her yapının insan hayatındaki önemin bilincinde olup tüm yapım işlerinde bu öğe ve fikir üzerinden inşaatlarını şekillendirmektedir. Projelendirme ve uygulama aşamalarında bu temayı ön planda tutacak ve tutmaya devam edecektir.